Biežāk Uzdotie Jautājumi

CIK ILGLAICĪGS IR YAKISUGI?

Atsaucoties uz Charred Wood informāciju,, šis materiāls var kalpot no 80 līdz 100 gadiem bez apkalpošanas un daudz ilgāk, ja katrus 10–15 gadus to apstrādā ar eļļu.

VAI YAKISUGI IR ŪDENS IZTURĪGS?

YAKISUGI: japāņu tehnoloģija tieši ar dedzināšanas palīdzību padara koksni ūdensizturīgu . Pēc apstrādes ar uguni koksni parasti attīra. YAKISUGI process sašaurina koksnes šūnas, padarot tās mazāk jūtīgas no jebkuriem faktoriem, kuri varētu to laika gaitā sabojāt.

KĀDA KOKSNE VISLABĀK NODER YAKISUGI?

YAKISUGI tehnoloģijas pamatā, izmantojam egli un priedi, ka arī nepieciešamības gadījumā, atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām, varam izmantot arī ozolu, osi , bērzu un citas koku sugas.

VAI APDEDZINĀTĀ KOKSNE IR JŪTĪGA PRET KUKAIŅIEM IEDARBĪBU?

Tiem no jums, kuri nekad nav dzirdējuši par saidingu vai norobežošanu, kas ir veikta ar apdedzinātu koksni, var šķist dīvaini, ka var noklāt jūsu mājas fasādi ar apdedzinātu koksni. Neskatoties uz to, ka apdedzināta koka saidinga izmantošana skan diezgan nepierasti, daudzi cilvēki dod priekšroku apdedzinātā koka saidinga estētiskajai pievilcībai. Dekoratīvā apdedzinātā koksne pirmo reizi bija japāņu izmantota, un šis koksnes veids patiesībā ir diezgan ilglaicīgs. Koksni apdedzinot, celuloze, kuru iemīļojuši kukaiņi , sabrūk koksnes virsējos slāņos, līdz ar to, padarot dedzināto dēļi, kukaiņiem neinteresantu un nepievilcīgu.

VAI PĒC APDEDZINĀŠANAS KOKSNE KĻŪST IZTURĪGĀKA?

Jā,protams! Uguns apstrādes rezultātā karstums ciešāk sakausē koksnes daļiņas, radot ļoti cietu, izturīgu virsmu.

VAI TĀ IR UGUNSDROŠA?

Jā, protams! YAKISUGI tehnoloģija no sākta gala bija izstrādāta, lai kokam iedotu ugunsizturību, pie tam kā papildus priekšrocība uz apdeguma rēķina sanāca skaista virsmas faktūra.Apstrādes process ir pilnīgi dabisks veids koksnes saglabāšanai, kas iekļauj sevī koksnes virskārtas apdedzināšanu, tās atdzesēšanu ar ūdeni, bet pēc tam tās hermetizāciju ar dabīgo eļļu. Lai arī cik dīvaini neizklausītos, bet viegla koksnes apstrāde ar uguni ,padara to izturīgāku, jo apdedzināšanas procesā koksne karbonizējas. Rezultātā gatavais materiāls ir noturīgs pret laika apstākļu pārmaiņām, pūšanu, uguni un kukaiņiem.